Malatya İş Dünyası; İş Arayanların, İş Verenlerin, Sektöründe Lider Kuruluşların Resmi Web Sitesi
 
Malatya İş Dünyası Logo
İnel İnşaat Bilsis Bilgisayar Malatya Kilo İle Mangal 
 
 

İş Sektörü

 

Anket

İmkanınız olsa Malatya'da mı yoksa başka bir şehirde mi yaşamak istersniz?
Malatya'da yaşamak isterim
Malatya'da yaşamak istemem
 
 
 
 
Anadolu İnsanı Taşıyacak

AKP Malatya Milletvekili Cemal Akın, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesini ziyaret etti. 

MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin ve yönetim kuruluna "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Akın, ziyarette yaptığı konuşmada, “2023’te dünyanın en iyi 10 ekonomisi arasına girmek istiyoruz” dedi. Belki de daha ön sıralarda yer almanın nasip olacağını belirten Balin, şunları söyledi: "Türkiye’yi yine bu noktaya Anadolu insanı taşıyacak. Kurtuluş harbinde vermiş olduğu fedakar çalışmayı, şuanda ekonomik mücadelede veriyor. İş problemi çözülmüş, işsizi kalmamış bir Türkiye, fert başına düşen milli geliri 30 bin doların üzerine çıkmış bir Türkiye, ihracatı 500 milyara çıkmış bir Türkiye ve sosyal problemleri de çözülmüş bir Türkiye’yi yeniden kurmak ve inşa etmek noktasında MÜSİAD mensubu arkadaşlarımıza fevkalade görevler düşüyor.”

MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin de, MÜSİAD’ın ekonomi ve sosyal alanlarda önemli çalışmalar yaptığını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “MÜSİAD, ekonomik bir sivil toplum kuruluşu değil. MÜSİAD hükümete, siyasete her yıl ekonomik bir rapor hazırlar; ekonomiyle ilgili ön görülerini, tavsiyelerini ve öz eleştirilerini sunar. Bunun yanında sosyal meselelere de eğilen bir sivil toplum kuruluşuyuz.” 

Balin, hükümetin terörün çözümü için yaptığı açılımı desteklediklerinin altını çizerek sözlerini şöyle tamamladı: “İnşallah 2023 yılı hedeflerimizi tutturmak adına Doğu’da, ekonomi ve bütçemizden terörle mücadele için ayrılan parayla o bölgede sanayiler kurulur.”

malatyahaber.com


 

Son Eklenen Firmalar

 

Sektörel Görüşme

Hulusi ALTUNTAŞ
Malatya Forklift Sektörü Hakkında Söyleşi
Mehmet YILDIZ
Halısaha Sektörü Hakkında Söyleşi
Tüm Görüşmeler.. 
 

Reklam


Ayışığı Halı Saha
Alt arka plan
Malatya ış Dünyası Küçük Logo

Malatya İş Dünyası
www.malatyaisdunyasi.com
2012-2024 © Malatya Firma Rehberi
E-Posta: malatyaisdunyasi@gmail.com

İstatistikler
Sitemizde 131 kategoride; 5 adet seçkin, 14544 adet standart firma bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Biz
Malatya İş Dünyası Facebook Sayfası Malatya İş Dünyası Google Plus Sayfası Malatya İş Dünyası Twitter Sayfası Malatya ış Dünyası RSS Desteği
Ücretsiz Firma Ekle